Twoja #FirmaOdNowa

Chcemy wesprzeć Cię w walce z kryzysem. Chcemy pomóc Ci w odzyskaniu klientów i zdobyciu nowych. Chcemy pomóc Ci we wzmocnieniu Twojej firmy.

Skorzystaj z naszego eksperckiego wsparcia. Za darmo przygotujemy dla Ciebie wstępny audyt marketingowy oraz propozycję strategii marketingowej.


Przemysław Zieliński
Wielka Radość

Dlaczego warto?

Naczelną zasadą przyświecają nam w Wielkiej Radości jest hasło #SamoDobre. Dlatego startujemy z marketingową akcją, służącą dzieleniu się dobrą wiedzą i prowadzącą do biznesowego dobra. Bo przecież pandemia dała nam wszystkim w kość, a najbardziej pokrzyżowała plany przedsiębiorcom. Z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień drastycznie ograniczono możliwość normalnego funkcjonowania lub w ogóle działalności gospodarczej tysiącom firm. Szczególnie dotkliwie miniony czas odbił się na kondycji miejscowości silnie nastawionych na obsługę ruchu turystycznego, a także miast typowo studenckich. W takiej sytuacji znalazło się nasze miasto - Kraków i nasze województwo - Małopolska.

Jako Agencja Wielka Radość nie pozostaniemy na to obojętni.

 

Swoim doświadczeniem i wiedzą marketingową chcemy pomóc małopolskim firmom z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w odbudowaniu swojej pozycji na rynku i odzyskaniu klientów. Zmieniły się nawyki konsumentów i coraz częściej zakupy odbywają się on-line, z dostawą do domu (kto nie zetknął się z przepełnionym paczkomatem i nie szukał swojej przesyłki na mieście, ręka w górę).

 

Część przedsiębiorców z pewnością powinna poważnie zastanowić się, w jaki sposób zaistnieć albo skuteczniej wypromować się w Internecie. W tym, jak również w marketingu off-line, który stawia na bezpośredni kontakt z klientami i tradycyjną obsługę w sklepie lub w punkcie usługowym pomożemy właścicielom krakowskich oraz małopolskich firm.

Regulamin akcji Twoja #FirmaOdNowa


  1. Udział w akcji jest bezpłatny, nie wiąże się z pobieraniem jakichkolwiek opłat. Organizatorem akcji jest Agencja Marketingowa Wielka Radość Przemysław Zieliński z siedzibą w Krakowie https://www.facebook.com/wielkaradosc oraz www.pzielinski.pl
  2. W rezultacie udziału w akcji otrzymujesz dwa narzędzia, których wdrożenie pozwoli na zwiększenie rozpoznawalności Twojej firmy, a przez to dotarcie do większej ilości klientów. Te narzędzia to:

  • Wstępny audyt marketingowy dla Twojej firmy w obszarze promocji on-line.
Audyt przeprowadzamy samodzielnie, bez zaangażowania Twojego czasu. Otrzymujesz od nas dokument zawierający uporządkowaną diagnozę sytuacji wyjściowej Twojej firmy w obszarze e-marketingu. W raporcie znajdziesz analizę silnych i słabych stron oraz odniesienie do wybranych marek konkurencji o podobnej skali działalności.

  • Propozycja strategii marketingowej, nawiązującej do wyników audytu.
Otrzymasz propozycję starannie opracowanej indywidualnej strategii dla Twojej firmy. Strategia to zestaw celów oraz lista działań służących ich realizacji. Będą to działania rekomendowane, a ich zakres i model wdrażania stanowić będzie Twoją niezależną decyzję. Implementacja działań nie wchodzi w zakres niniejszej akcji.

3. Akcja rozpoczyna się 3 lutego 2021 r. i potrwa do odwołania (o czym będziemy informować na naszym profilu FB).
4. Do udziału w akcji zapraszamy firmy i organizacje z sektora MŚP z siedzibą w województwie małopolskim, niezależnie od branży - np. podmioty z sektora turystyki, sportu, hotelarstwa, gastronomii oraz wielu innych branż.
5. Podstawowym kryterium zgłoszenia i udziału w akcji jest chęć otrzymania wstępnego audytu marketingowego własnej firmy (marki) w obszarze promocji on-line, a także propozycji strategii marketingowej dedykowanej indywidualnie dla danej firmy, nawiązującej do wyników audytu.
6. Nie będziemy weryfikować spadku obrotów, zatrudnienia ani innych wskaźników finansowo-ekonomicznych zgłaszanych firm, nie taki jest nasz cel. Akcja nie stanowi w jakiejkolwiek mierze części publicznej Tarczy Antykryzysowej.
7. Udział w akcji polega na wysłaniu zgłoszenia poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej www.pzielinski.pl. Po wejściu na stronę należy przewinąć widok w dół, wypełnić formularz i wysłać, uprzednio akceptując politykę prywatności.
8. Zgłoszenie powinno zawierać minimum:
   a) adres e-mail osoby zgłaszającej,
 
   b) imię i nazwisko,

   c) hasztag #FirmaOdNowa

    d) pełną nazwę własnej firmy (marki).

Dla ułatwienia kontaktu można podać również inne informacje, jak np. adres www przedsiębiorstwa / marki lub link do profilu w social mediach oraz numer telefonu osoby zgłaszającej.

9. Agencja Marketingowa Wielka Radość będzie kontaktowała się z osobami chętnymi do udziału w akcji wg kolejności zgłoszeń i ustalała z nimi indywidualnie harmonogram prac oraz termin przekazania audytu i strategii marketingowej.
10. Z uwagi na fakt, że zasoby zaangażowane w akcję po stronie Agencji Wielka Radość nie są nieograniczone, zalecamy wcześniejsze zgłoszenie – zapewni ono również szybsze opracowanie i przekazanie audytu oraz strategii osobie (firmie / marce) zgłaszającej się.

Wszelkie pytania dotyczące akcji prosimy kierować przez formularz kontaktowy na stronie www.pzielinski.pl lub na adres e-mail pxz@zielinski.pl