WSPIERAMY DZIECIĘCE MARKI

Jeśli działacie w dziecięcej branży i czujecie, że trzeba Wam marketingowego wsparcia, zapoznajcie się z naszą najnowszą ofertą. Następnie skontaktujcie się z nami, by wykonać pierwszy krok ku większym zarobkom, lepszej rozpoznawalności, mocniejszej obecności w internecie.

CHCECIE ZORGANIZOWAĆ ROWEROWĄ IMPREZĘ?

To my Wam w tym pomożemy. Na naszym koncie mamy zaangażowanie organizacyjne, marketingowe i promocyjne w takie przedsięwzięcia jak Małopolski Wyścig Górski, cykl maratonów organizowanych przez kolarskiego mistrza Polski Cezarego Zamanę, a także stworzyliśmy markę etapówki Gwiazda Południa. Z naszą propozycją sportowego marketingu zapoznacie się tutaj.

MARKETINGOWE SUKCESY WIELKIEJ RADOŚCI

Na podsumowanie 2018 roku przygotowaliśmy krótkie i bardzo subiektywne zestawienie naszych największych marketingowych osiągnięć w 2018 roku. Co trafiło na listę? Przekonacie się o tym tutaj.

PRZECIWWAGA KOLEJNYM KLIENTEM WIELKIEJ RADOŚCI

Dietetyk żywieniowy Barbara Porębska i jej osobista marka Przeciwwaga dołączyły do grona klientów Wielkiej Radości. Dla Przeciwwagi przygotowaliśmy kompleksową propozycję działań marketingowych, ukierunkowanych na budowę i utrzymanie wizerunku, a także służące zdecydowanemu wzmocnieniu sprzedaży usług. Nasze marketingowe wsparcie dla Przeciwwagi możecie śledzić na jej fan page'u oraz stronie internetowej.

AKTUALIZACJA BLOGA

Zapraszamy na marketingowego bloga Wielkiej Radości, gdzie właśnie wgraliśmy sporą porcję świeżych tekstów, poruszających takie zagadnienia jak strategia marketingowa, strategia komunikacyjna, PR, organizacja eventów. Dzielimy się swoim doświadczeniem oraz przemyśleniami z branży reklamowej. Warto zajrzeć!

MARKETINGOWA JAZDA

O czym marzy każdy organizator zawodów sportowych? O zapełnionej liście startowej, o tłumie kibiców ściągniętych zapowiedziami mediów, o licznych patronach oraz sponsorach. Wszystko to jestem w stanie zapewnić, o czym przekonuję w najnowszej ofercie marketingowej i PR skierowanej do osób  koordynujących imprezy sportowe. Do zapoznania się z nią zapraszam tutaj.

MARKETING NA CAŁEGO

Z myślą o producentach i sprzedawcach z branży dziecięcej, przygotowałem marketingową ofertę, mającą pomóc im dotarciu do większej liczby klientów oraz zdystansowaniu się od konkurencji. By przekonać się, jak mogę pomóc internetowym czy stacjonarnym sklepom, producentom i wytwórcom, zapraszam tutaj.

PROGRAM MENTORINGOWY DLA STUDENTÓW

Wraz ze Stowarzyszeniem Wychowanków Politechniki Krakowskiej oraz INTECH PK wystartowaliśmy z inicjatywą "Don't Stop, Go Top! Mentors Academy for PK STEM Students". To pierwszy politechniczny program mentorski, którego celem jest wsparcie pasji i talentów studentów, doktorantów i młodych wychowanków Politechniki Krakowskiej oraz pomoc w rozwoju nowych technologii i tworzeniu spółek start-up/spin-off.
Plakat_Dont_Stop_Go_Top_program_mentorski_SWPKpng

BÓJ ZAKOŃCZONY SUKCESEM

Nasza crowdfundingowa kampania w serwisie PolakPotrafi.pl zakończyła się sukcesem! Udało się nam przekonać ponad 130 internautów do finansowego wsparcia kawaleryjskiego filmu "Ostatni Bój". Uzbieraliśmy więcej niż planowane 35 000 PLN! Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy: PR, artykuły w mediach, content marketing i media społecznościowe.

Bojpng

PISZĄ O OSTATNIM BOJU

KIERUNEK: USA

Wspierany przez nas Smart Technology Group - krakowski start-up specjalizujący się w technologiach bezprzewodowych - wchodzi na rynek amerykański. I to nam przypadło zadanie, aby o ofercie STG dowiedziało się jak najwięcej firm oraz klientów. Już intensywnie pracujemy nad nowymi marketingowymi materiałami, ustalamy strategię PR, współpracujemy z amerykańskimi handlowcami i - trzymamy kciuki.
255321e5483b90986a15712fc103jpg

WSPIERAMY MOONEY.PL

To my wprowadzaliśmy na rynek markę Mooney.pl - pierwszego w Polsce serwisu umożliwiającego internetowy skup produktów. Serwis wchodzi właśnie w kolejną fazę rozwoju. Pomagamy im w tym, dostarczając świeżych pomysłów, copywritingu oraz marketingowego contentu.

KOLEJNY ROK W JEŹDZIECKIEJ SZKOLE

Nasza kampania rekrutacyjna dla pierwszego w Polsce jeździeckiego technikum Technik Jeździectwa okazała się sukcesem. Chętnych do nauki nie brakowało - zabrakło za to miejsc dla wszystkich uczennic oraz uczniów, chcących spędzić rok szkolny w siodle, a nie w ławce. Cieszymy się, że marka Technik Jeździectwa tak się upowszechniła. Będziemy dalej promować szkołę i zachęcać młodych do wybierania tego kierunku nauki.

JEDZIEMY W PELETONIE MAZOVIA MTB MARATHON

Od dawna paramy się kolarstwem i sportem rowerowym. Dlatego z wielką satysfakcją przyjęliśmy zaproszenie do współpracy marketingowej przy największym w kraju cyklu maratonów MTB dla amatorów - Mazovia MTB Marathon. Przyjemność była tym znaczniejsza, że zaproszenie wystosował sam kolarski mistrz Polski, triumfator Tour de Pologne i twórca Mazovii, Cezary Zamana. Tym samym nasze sportowe portfolio poszerzyło się o liczący 14 startów cykl.
dsc_8987jpg

RUSZAMY Z CROWDFUNDINGIEM

To będzie ciekawe! Zostaliśmy poproszeni przez Stowarzyszenie Kawaleria oraz Szwadron Toporzysko o zaplanowanie i przeprowadzenie zbiórki społecznościowej na film "Ostatni Bój". W ciągu blisko trzech tygodni mamy przekonać internautów, że warto wpłacić choćby złotówkę na realizację kawaleryjskiego filmu. Miarą sukcesu będzie to, czy uskładamy 35 000 PLN. Zbiórka będzie prowadzona w serwisie PolakPotrafi.pl.

logopng

PRACUJEMY DLA MAX-FLIZ

Ruszamy do prac nad nowym wyzwaniem: tym razem do współpracy zaprosił nas Max-Fliz. Dla tej krakowskiej marki przygotujemy to, co potrafimy najlepiej. Marketingowy content i opisy produktów na nową stronę internetową. Za pomocą starannie składanych fraz i uważnie dobieranych słów będziemy chcieli Was przekonać, że najlepsza armatura i łazienkowe akcesoria znaleźć można tylko w sklepach Max-Fliz.
dodatki_-_porcelana_01jpg

LAUR EKSPERTA DLA FOLWARKU

Nasz klient, najbardziej urokliwe miejsce w Małopolsce - Folwark Toporzysko, otrzymał nagrodę Laur Eksperta. To przyznawana raz w roku nagroda, która trafia do wąskiego grona starannie wybranych firm. Gratulacje!

NA ŁAMACH HODOWCY I JEŹDŹCA

By jeszcze skuteczniej zachęcić do nauki w szkole Technik Jeździectwa, nawiązaliśmy współpracę z jednym z najpoczytniejszych jeździeckich tytułów - Hodowca i Jeździec. Opublikowaliśmy tam artykuł przybliżający szkołę. Drugi tekst ukaże się w drukowanym magazynie.

WSPIERAMY GRUPĘ BUMA

Zostaliśmy zaproszeni do współpracy z Grupą BUMA przy kreowaniu jej pożądanego wizerunku w mediach społecznościowych. Zaproszenie oczywiście przyjęliśmy. I od razu przystąpiliśmy do prac!

KIERUNEK: LONDYN

Pomagamy Smart Technology Group w przygotowaniach do uczestnictwa w międzynarodowych, olbrzymich targach IFSEC 2018. Odbędą się one 19-21 czerwca, a my wspieraliśmy dzielną ekipę STG w przygotowaniach stoiska, materiałach marketingowych oraz nagłośnieniu pobytu firmy w Londynie.

PRESTIŻOWA NAGRODA DLA SMART TECHNOLOGY GROUP

Nasz klient, krakowski start-up Smart Technology Group został właśnie okrzyknięty jedną z 50 najbardziej kreatywnych polskich firm. To wyróżnienie przyznawane przez Brief. Gratulacje!
KK2 TOP 50jpg

MAMY KOMPLET

Radosne wieści dziś do nas dotarły: prowadzona przez nas promocja wakacyjnych obozów Folwarku Toporzysko przyniosła pełen sukces. Pełen sukces oznacza w tym wypadku ośrodek pełen dzieci przez sześć wakacyjnych turnusów.

REKRUTUJEMY!

Ale tym razem nie chodzi o rekrutację do do naszej firmy. Zostaliśmy poproszeni o zaplanowanie i przeprowadzenie kampanii rekrutacyjnej do pierwszego rocznika Technikum Technik Jeździectwa. To pierwsza, a zarazem jedyna w Polsce szkoła kształcąca w tym kierunku. Młodych adeptów jeździectwa będziemy poszukiwać w całej Polsce. Obejrzyjcie krótki film przybliżający szkołę i zajrzyjcie na fan page'a, którego animujemy.

CO PRZYWIEŹLIŚMY Z POZNANIA?

Oprócz miesięcznego zapasu rogali świętego Marcina, do Krakowa wracamy z wyróżnieniem przyznawanym w konkursie stand out! Jurorzy i architekci z Ex Space docenili stoisko, na którym Smart Technology Group prezentowało swoje rozwiązania z obszaru kontroli dostępu.
DYPLOM Smart Technology Group  StandOUT SECUREX 2018jpg

DO POZNANIA NA TARGI SECUREX

Jesteśmy właśnie w trakcie przygotowań do poznańskich Międzynarodowych Targów Securex 2018, w których uczestniczy nasz klient, start-up Smart Technology Group. To największe w kraju i jedne z większych w naszej części Europy targi zabezpieczeń. Na naszych barkach spoczywa stoisko, materiały marketingowe i... dobry nastrój wśród ekipy Smart Technology Group!

SKIERNIEWICE ROAD RACE: SIĘ DZIAŁO...

Za nami kolejny kolarski wyścig, przy którym paraliśmy się promocją, PR i organizacją. Tym razem miłośników szosy zaprosiliśmy wraz z Cezarym Zamaną do Skierniewic, gdzie zmierzyli się z 3 wyzwaniami. I to w zaledwie 2 dni! Splendoru imprezie dodawała obecność kolarskich gwiazd: Dariusza Baranowskiego oraz Tomasza Jarońskiego. Ale jeśli już coś organizujemy, to na poziomie! Obejrzyjcie filmową relację z tego wydarzenia.

RODZINNE RAJDY ROWEROWE

Do naszego portfolio dołącza kolejna rowerowa impreza: Rodzinne Rajdy Rowerowe. Będą one organizowane w wybranych miastach i gminach Małopolski, zachęcając małych i dużych, młodych i nieco starszych kolarzy do spędzenia kilku godzin na ciekawie zaprojektowanych trasach. Pracę przy imprezach zaczęliśmy w Trzebini - zobaczcie, jak było.

BRANŻOWO

Ze specjalistycznym przekazem docieramy do specjalistów. Nie straszny nam żaden, choćby najtrudniejszy temat. Dlatego w najnowszym numerze branżowego pisma "Industrial Monitor. Produkcja i utrzymanie ruchu" znajdziecie przygotowany przez nas artykuł "Zastosowanie RFID do śledzenia produkcji w branży automotive".

23042018kIM30-1-2018-okladka-3Dpng

NADSTAWCIE UCHA

Radiowa Czwórka wyemitowała dwa reportaże o naszych klientach. Z pierwszego materiału dowiecie się, dlaczego warto uczyć się w Szkole Zawód Jeździec, a słuchając drugiego poznacie bliżej historię Szwadronu Toporzysko i działających w nim kawalerzystach.

NO PO PROSTU KOSMOS

Tak można określić niedawne osiągnięcia Smart Technology Group, które wygrywa konkursy i z nadwyżką realizuje cele sprzedażowe. Nam pozostaje dotrzymać kroku i z odpowiednim rozmachem promować sukcesy krakowskiego start upu.

KOLARSKI CUD NAD WISŁĄ

Do naszego rowerowego portfolio doszła kolejna sportowa impreza: Wyścig Cud nad Wisłą im. Henryka Różyckiego. Start zawodów - 2 września w Radzyminie.

WCIĄŻ NAM MAŁO!

Dlatego tak ochoczo podejmujemy się kolejnych wyzwań. Tym najnowszym jest wyścig Częstochowa Trek Race, który odbędzie się 16 września w Mieście Świętej Wieży. Promocję wyścigu zaczęliśmy już od teraz. O jej pierwszych efektach można dowiedzieć się z oficjalnego miejskiego serwisu.

NA PODBÓJ POZNANIA

Po wizycie w Amsterdamie przyszedł czas na Poznań. To tam wybiera się Smart Technology Group, a dokładniej na Targi Securex 2018, największe w kraju wydarzenie dot. zabezpieczeń i bezpieczeństwa. Odpowiadamy za stoisko, materiały promocyjne i ogólny wizerunek. A przy okazji - mocno trzymamy kciuki za krakowską ekipę!

NOWY KATALOG DLA SMART TECHNOLOGY GROUP

Przed zbliżającymi się poznańskimi targami Securex 2018, w których weźmie udział Smart Technology Group, dla tego krakowskiego start upa przygotowaliśmy katalog prezentujący innowacyjne rozwiązanie firmy - System Nadzoru Ewakuacji.

PRACUJEMY, BY INNI MOGLI WYPOCZYWAĆ

Wielka majówka tuż-tuż. Wiemy o tym znakomicie, gdyż już od dłuższego czasu zajmujemy się promocją dwóch wypoczynkowych wydarzeń w Folwarku Toporzysko, tj. Majówki: Kumulacji oraz Majówki wypoczynkowej. Wszystkie szczegóły znajdziecie na prowadzonym przez nas fanpage'u Folwarku.

DORZUCAMY DO PIECA

Niech Gwiazda Południa świeci jak najjaśniejszym blaskiem! W promocji tej górskiej czterodniowej etapówki pomogą napisane przez nas, a opublikowane przez branżową prasę artykuły "Blask Gwiazdy Południa" (bikeWorld) oraz "Konstelacja emocji" (Velonews).

W MAJU JAK W (KONNYM) RAJU

A to za sprawą imprez, które współorganizujemy i promujemy dla Folwarku Toporzysko. Miłośnicy jazdy konnej będą wniebowzięci warsztatami dopasowywania siodła ze światowej sławy ekspertką Jocelyn Danby oraz warsztatami "Wykuj na blachę" przygotowanymi z myślą o polskich podkuwaczach, a prowadzonych przez pięciokrotnego mistrza świata w tej dyscyplinie, Stevena Beane'a. O wszystkim piszemy z wielkim entuzjazmem na Folwarcznym Blogu.

NASZ KLIENT PODBIJA INTERTRAFFIC 2018

Na Intertraffic 2018, najbardziej prestiżowe i największe w Europie targi branży kontroli dostępu i parkingu, gdzie goszczą marki z całego świata, przygotowaliśmy marketingowo oraz organizacyjnie Smart Technology Group. Eksperci ze start upu zadbali o innowacyjną ofertę, a my zajęliśmy się wpadającym w oko stoiskiem, a także merytorycznymi materiałami promocyjnymi, które chce się wziąć do ręki i poczytać.zaproszenie amsterdam teks1jpg

A TYMCZASEM W NEWSWEEKU...

... piszą o Smart Technology Group, krakowskim start upie, dla którego mamy przyjemność pracować. Doceniono zaangażowanie założycielek firmy, dr inż. Karoliny Kozłowskiej i dr inż. Moniki Bańdury oraz ich siłę przebicia w męskim świecie nowych technologii.
newsweek2jpg

SUKCES DNIA WYNALAZKÓW

Tegoroczna edycja Dnia Wynalazków, przygotowana dla INTECH PK (spółka celowa Politechniki Krakowskiej) przyciągnęła uwagę wynalazców, zaciekawiła mieszkańców Małopolski i wywołała zainteresowanie mediów. To chyba dobrze, nieprawdaż?
O wydarzeniu pisali m.in. w Gazecie Wyborczej, pokazywano m.in. w TVP Kraków oraz mówili w Radiu Kraków. Zdjęcia z wydarzenia obejrzycie na oficjalnym fanpage'u INTECH PK, a kompletny wykaz medialnych publikacji - w dziale Public Relations.

STARTUJEMY Z DNIEM WYNALAZKÓW

Wraz z INTECH PK rozpoczęliśmy przygotowania do tegorocznej edycji Dnia Wynalazków. Przebiegać będzie ona pod hasłem "#młodzi - patent na start". Do udziału zaprosimy młodych wynalazków, naukowców, studentów, doktorantów i pracowników Politechniki Krakowskiej. To już trzeci rok z rzędu, gdy mamy przyjemność współkoordynować największą na Politechnice Krakowskiej imprezę przybliżającą nowatorskie i innowacyjne pomysły powstające na tej uczelni. Więcej informacji o Dniu Wynalazków można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

rgbpng

ANG DOŁĄCZA DO KLIENTÓW WIELKIEJ RADOŚCI

Jak wypromować ofertę i usługi jednego z polskich liderów z obszaru wentylacji i klimatyzacji? Od dziś to zadanie, którym będziemy zajmować się na co dzień. A to za sprawą rozpoczętej marketingowej współpracy z ANG, firmy z ponad 20-letnim rynkowym doświadczeniem.
ang_startpng


CZY W 2017 BYŁO NAM DO ŚMIECHU?

Na firmowym blogu podsumowujemy mijający rok: przypominamy nasze marketingowe działania oraz starania PR. Kto chętny, niechaj czyta!


ŻYCZENIA!MIĘDZYNARODOWA GWIAZDA POŁUDNIA

Znów narobiliśmy niemałego szumu wokół etapowego maratonu MTB Gwiazda Południa. Efektem naszych działań są publikacje PR aż na trzech frontach: angielskim, czeskim i ukraińskim. Zobaczcie sami:
Následuj záři Hvězdy jihu
Маунтінбайк: екстремальні пригоди
Follow the Shine of Star of South: Poland’s MTB Stage Race


WIZYTA STUDYJNA W CZECHACH

Zespół agencji reklamowej Wielka Radość wybrał się wraz z kadrą nauczycieli szkoły Zawód Jeździec do Czech. Byliśmy tam w ramach projektu "Innowacyjne rozwiązania w praktycznej nauce jeździectwa". Wspólnie z innymi jeździeckimi ekspertami przyglądaliśmy się systemowym rozwiązaniom edukacyjnym stosowanym w Czechach i ich sposobom na kształcenie jeźdźców. Wielką Radość szczególnie interesowały zagadnienia marketingowe. O naszych refleksjach przeczytacie tutaj, a kilka zdjęć z wizyt w co ciekawszych miejscach obejrzycie tutaj.


SZKOLENIA NT. PRAW WŁASNOŚCI

Z zaangażowaniem współpracujemy ze środowiskiem akademickim na rzecz promocji wynalazczości i przedsiębiorczości w tym środowisku. By być wiarygodnym partnerem dla naukowców, poszerzamy swoją wiedzę. Przez ostatnie dwa tygodnie uczestniczyliśmy w organizowanym przez Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej szkoleniu "Wycena własności intelektualnej" oraz "Ochrona własności intelektualnej". Kształciliśmy się nt. prawnych aspektów umów związanych z komercjalizacją bezpośrednią (umowy licencji, sprzedaży) i pośrednią (spółki spin-off i spin-out). Pogłębialiśmy także zagadnienia z ochrony własności intelektualnej ze szczególnym uwzględnieniem procedur międzynarodowych. Tak ekspercka wiedza przydaje się nam przy współpracy z uczelniami wyższymi oraz start-upami.


NAUKOWO

W ramach popularyzacji nauki oraz inicjowania współpracy między wynalazcami a światem biznesu, uczestniczyliśmy ostatnio wraz z zespołem INTECH PK, spółki celowej Politechniki Krakowskiej, w dwóch ważnych, branżowych wydarzeniach: "Life Science Open Space" wydarzenia organizowanego przez Klaster LifeScience Kraków oraz w Europejskim Kongresie MŚP w Katowicach.


DZIEJE SIĘ W FOLWARKU TOPORZYSKO

Uroczo położony Folwark Toporzysko przyciąga swoją bogatą ofertą wydarzeń. Mamy przyjemność pomagać w ich organizacji oraz promocji. Najbliższą imprezą jest Hubertus, później Sylwester z działem, a następnie Hibernatus, czyli najciekawsze zimowe ferie, łączące obóz jeździecki z obozem narciarskim.


WIRTUALNA POLSKA O GWIEŹDZIE POŁUDNIA

W ramach naszych działań PR, prowadzonych dla etapowego maratonu MTB Gwiazda Południa, w serwisie Wirtualna Polska ukazał się artykuł poświęcony tej rowerowej imprezie. Tekst można przeczytać tutaj.


KAMPANIA SPOŁECZNA NA RZECZ WOLNYCH NIEDZIEL

Na naszym blogu prezentujemy przykładową kampanię społeczną, mającą obronić niedziele przed przymusem handlowego obowiązku. Zapraszamy do lektury.


START GWIAZDY POŁUDNIA

Wystartowaliśmy z promocją Gwiazdy Południa 2018. Przygotowana przez nas całoroczna kampania marketingowa będzie prowadzona pod hasłem "Podążaj za blaskiem Gwiazdy Południa". Planujemy dotrzeć do polskich i zagranicznych zawodników, szukających najbardziej emocjonującej etapówki MTB w kraju. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.


NOWY COPYWRITING

Do zakładki "Copywriting" dodaliśmy nowe materiały marketingowe, przygotowane dla Zamana Group na kieleckie targi Bike Expo.


NA MECIE KOLARSKIEGO SEZONU

Od maja wspieraliśmy Cezarego Zamanę w nagłaśnianiu jego kolarskiego cyklu, wiodącego przez najpiękniejsze zakątki Polski. Nie wiedzieliśmy, że nasz kraj może pochwalić się tak zachwycającymi szosami. Dziękujemy za wspólną przygodę i czekamy na przyszłoroczne starty. Krótkie podsumowanie sezonu znajdziecie tutaj.


PUBLIKACJA W "ZARZĄDZANIE PLACÓWKĄ MEDYCZNĄ"

W jubileuszowym, setnym numerze "Zarządzanie placówką medyczną", można znaleźć artykuł Przemysława Zielińskiego o wykorzystaniu technologii RFID w szpitalach. Po szczegóły zapraszamy na firmowego Facebooka.


PO TARGACH KIELCE BIKE EXPO 2017

Właśnie wróciliśmy z Kielc, gdzie przez dwa dni wraz z Cezarym Zamaną promowaliśmy najciekawsze w kraju amatorskie maratony MTB i wyścigi szosowe organizowane przez zwycięzcę Tour de Pologne. Wizyta na Kielce Bike Expo pozwoliła też na podpatrzenie najnowszych trendów w branży rowerowej, o czym piszemy na naszym blogu.


UDAŁO SIĘ!

Sukces klienta wywołuje u nas wielki uśmiech. Zebraliśmy przykładowe przedsięwzięcia agencji reklamowej Wielka Radość, które przyniosły marketingowe powodzenie i które napawają nas dumą. Kto może i chce - niech przejrzy, będzie nam miło.


GWIAZDA POŁUDNIA 2017

Rozbudowujemy nasze kolarskie portfolio. Zakończyła się właśnie jedna z najbardziej emocjonujących imprez MTB w tym sezonie, czyli Gwiazda Południa 2017. Mieliśmy przyjemność współtworzyć ją z Cezarym Zamaną od samego początku. Pod Babią Górę udało się nam ściągnąć ponad 200 zawodników z całej Polski oraz zagranicy. Na temat Gwiazdy pisano ponad 80 razy, a na całość wydarzenia pozyskaliśmy dofinansowanie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Jest sukces!


MARKETING NA CZTERECH KOPYTACH

Pierwsza w Polsce szkoła kształcąca w zawodzie jeździec będzie miała pierwszorzędny marketing. I PR. I copywriting. I wizerunek. Już ja o to się postaram w ramach rozpoczętej właśnie współpracy marketingowej ze Średnią Szkołą Zawodową w Toporzysku.


MARKETING DLA ITRIP

Z przyjemnością informuję, że polski producent metromierzy i czytników dla wszelakich pojazdów startujących w najróżniejszych rajdach, firma iTRIP zdecydował się na współpracę ze mną. Start marketingowej kampanii - z piskiem opon. Pierwszym punktem pomiarowym będzie copywriting oraz wzmocnienie sprzedażowego potencjału.


POLSKA MYŚL INŻYNIERYJNA

Do kolejnego filmu wizerunkowego stworzonego przy współpracy z agencją reklamową Wielka Radość dla Smart Technology Group zaprzągłem kultową w pewnych kręgach postać polskiego inżyniera. Kto chciałby obejrzeć "Polską myśl inżynieryjną a'la Smart Technology Group", tego zapraszam tutaj.


GORCE CHAMPION MTB ZA NAMI

Było ciężko. Błoto, deszcz, chłód, mgła. Ale udało się: kolejny rowerowy maraton wypromowany i zrealizowany z sukcesem. Tym razem wszystko odbywało się na stoku Turbacza. Mowa oczywiście o Gorce Champion MTB Otwarte Mistrzostwa Małopolski. Po zdjęcia zapraszam tutaj.


NA TARGACH W LIBANIE

Dla firmy B.I.T. Security Solutions przygotowałem materiały reklamowe, które służyły do promocji podczas pierwszej edycji targów SmartEx Lebanon.


W GORCE!

Sezon rowerowy się rozkręca, a więc przed nami kolejny szczyt do pokonania. Tym razem jest to sam król Gorców, Turbacz. A dokładniej Gorce Champion MTB Otwarte Mistrzostwa Małopolski, które wspólnie z agencją Wielka Radość mam wypromować dla Zamana Group.


ZADANIE DOMOWE

Przede mną i przed Wielką Radością nowe wyzwanie: marketingowe wsparcie dla HomeKONCEPT, czyli biura projektowego oferującego jedne z najnowocześniejszych projektów domów w Polsce, a może i w Europie. Kto nie wierzy, ten już wkrótce przekona się o słuszności tego twierdzenia. Za sprawą oczywiście naszej kampanii marketingowej.


PIEROGI RAZ!

Od dziś możecie mnie spotkać w bielańskiej Pracowni Pierogów Naturalnych - Bazie Smaków. Razem z agencją reklamową Wielka Radość będziemy odpowiadać za wizerunek tego miejsca, a także przekonywać wszystkich warszawiaków, że najlepsze pierogi serwowane są właśnie tam. Zapraszam!


RUSZAMY Z KILOMETRAMI DOBRA

Wraz z agencją reklamową Wielka Radość rozpoczynamy realizację ogólnopolskiej kampanii społecznej "Kilometry Dobra". Naszym celem będzie zebranie z ponad 50 organizacjami pozarządowymi 70 kilometrów złotówek. Tak jest, 70 kilometrów - łańcuch o takiej długości mają utworzyć zebrane monety.


ZAINSPIRUJ SIĘ POSTAWĄ TWÓRCÓW FILMÓW DLA BBC

Na blogu opublikowałem właśnie przykładowy rozdział najnowszej książki, "17 twarzy marketingowca". Wyjaśniam w nim, dlaczego marketingowiec powinien brać przykład z ludzi odpowiedzialnych za genialne filmy przyrodnicze BBC.


17 TWARZY MARKETINGOWCA: PREMIERA KSIĄŻKI

Stało się! To, co było nieuniknione - nastąpiło! Powstająca w ostatnim czasie książka ujrzała światło dzienne. "17 twarzy marketingowca" to poradnik dla osób, które chcą podnieść swoją skuteczność w brandingu, PR czy copywritingu.
W książce wyjaśniam, dlaczego warto być jak bokser, jak Eminem, a nawet jak Jezus.
Każdy z 17 rozdziałów zawiera także wybrane przeze mnie przykłady reklam i marketingowych działań.
Zachęcam do lektury!

okladka17-1jpg

GŁOŚNIEJ O SMART RFID

Tym razem docieram do branży handlowej: publikacja dla Smart Technology Group w poczytnym portalu WiadomosciHandlowe.pl. Tekst porównujący technologie Bluetooth (beacony) i RFID pod kątem zastosowania ich w shopper marketing. Czyli która z nich lepiej przekona nas do zakupów. Zapraszam do lektury.


DZIEŃ WYNALAZKÓW 2017

3 marca odbyła się kolejna edycja Dnia Wynalazków 2017, którą miałem okazję współkoordynować i promować dla INTECH PK. Dzięki staraniom, wydarzenie było i w Radiu Kraków, i w TVP Kraków, i w Dzienniku Polskim (i to nawet dwa razy), i w Gazecie Wyborczej, i w portalu Krakow.pl. I w jeszcze kilku innych miejscach. Frekwencja dopisała, organizatorzy zadowoleni, całość przebiegła sprawnie. Czegóż chcieć więcej?
dw2017_plakatjpg


PĄCZEK W REKLAMIE

W Tłusty Czwartek na naszym firmowym talerzu, tfu, blogu, serwujemy wpis o pączku w reklamie. Smacznego!


KAMPANIA NA ŚMIERĆ I ŻYCIE

Organizacje pozarządowe z całego kraju walczą o 1%. Przyglądam się ich kampaniom i podpowiadam, co zrobić, by skutecznie zwrócić uwagę polskich podatników i pozyskać dofinansowanie na całoroczną działalność. Kto zainteresowany - ten na bloga.


BEACONY + RFID

Na firmowym blogu możecie przeczytać mój artykuł wyjaśniający, dlaczego beacony muszą współpracować z technologią RFID, by pokazać pełnię swoich możliwości. Zapraszam do lektury.


MIŁOŚĆ DO NOWYCH TECHNOLOGII

Z okazji Walentynek przygotowaliśmy w Wielkiej Radości grafiki dla Smart Technology Group, które z przymrużeniem oka informują, za co można pokochać technologię RFID. Wszystkie grafiki możecie zobaczyć tutaj.
walentynki-retail2-enjpg


KOMBINUJĘ NA DZIEŃ WYNALAZKÓW

Wraz z zespołem INTECH PK rozpocząłem pracę nad przygotowaniem kolejnej edycji Dnia Wynalazków. To wydarzenie podczas którego będzie można zapoznać się z najciekawszymi, pochodzącymi z całego kraju wynalazkami z obszaru bezpieczeństwa i zdrowia. Będzie można także poznać ich twórców oraz dowiedzieć się, jakie są najskuteczniejsze sposoby wprowadzania swojego innowacyjnego pomysłu na rynek.
NAGŁAŚNIAM Z GŁOSEM

W najnowszym numerze Głosu Beskidzkiego ukazał się wywiad z Cezarym Zamaną, przygotowany w ramach promocji Gwiazdy Południa.
beskidzki_glospng

O NIESŁYSZĄCYCH NA ZAKUPACH

W ramach działalności CSR pomagam Centrum Edukacji i Wsparcia RES-GEST w działalności na rzecz osób niesłyszących. Ostatnio, w ramach wspólnej realizacji projektu dla Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, przygotowałem dwa teksty, które ukazały się w serwisie GalerieHandlowe.pl:

Centra handlowe z pomocą niesłyszącym klientom

Niesłyszący klienci na zakupach.


I PO SZKOLENIU

Warsztat z potencjału rynkowego projektów technologicznych: ukończony z powodzeniem. Zdobyta wiedza oraz umiejętności przydadzą się przy wprowadzaniu na rynek rozwiązań opracowanych przez wynalazców. Szkolenie zorganizowane przez Investin, który mogę z czystym sumieniem polecić.


MIĘDZYNARODOWA GWIAZDA POŁUDNIA

Z promocją wyścigu MTB Gwiazda Południa, opracowanego w całości przez wybitnego kolarza Cezarego Zamanę, udało się dotrzeć na dwa prestiżowe portale rowerowe: MTB Marathon oraz International Bike Magazin:

a) Discover The Star of South;

b) Face The Star of South.


"PRZEWRÓCIŁO SIĘ" W KSIĘGARNIACH

Jest już dostępna napisana przeze mnie biografia Elektrycznych Gitar "Przewróciło się". Powstawała przy zaangażowaniu wszystkich muzyków zespołu, ich współpracowników oraz całego szeregu ekspertów, którzy podjęli się trudu interpretacji poszczególnych utworów kapeli. Dzięki!


R JAK RFID, R JAK RETAIL

Ukazał się opracowany dla Smart Technology Group raport, w którym opisuję zalety wynikające z wdrożenia technologii RFID przez branżę retailową. Do lektury zapraszam tutaj.


PIERWSZA POLSKA KSIĄŻKA O RFID

Nakładem wydawnictwa PWN ukazała się książka "RFID - od koncepcji do wdrożenia". Miałem przyjemność pracować nad jednym z rozdziałów, poświęconych wdrożeniu przez Smart Technology Group technologii RFID w Exploseum DAG Fabrik Bromberg.


PORADNIK DLA EVENTOWCÓW

Przygotowanie eventu nie należy do najłatwiejszych zadań. Dlatego przygotowałem "Praktyczny przewodnik po świecie imprez i wydarzeń", w którym dzielę się swoimi kilkuletnimi doświadczeniami w tym obszarze.
NAGŁÓWEK 1